وبلاگ vdash

اخبار و مقالات مربوط به vdash، نرم افزار آنالیز اطلاعات و ساخت داشبورد مدیریتی

بهترین راهکار یادداشت برداری زمانی که سرتان شلوغ استضبط صدا یکی از بهترین راه هاست.شما می توانید با ضبط کردن صدا ، کل سخنرانی یا مصاحبه را داشته باشید و سر فرص�� به آن بپردازید.. مثلا زمانی که سر کار هستید و با مدیر شرکت جلسه کاری مهمی دارید  و یا اینکه مدیر هستید و می خواهیم کل صحبت هایی که در جلسه های مهم ذکر شده را ضبط کنید.. ضبط صدا کار بسیار آسانی هست ولی داشتن یک اپلیکیشنی که کیفیت خوب و برترین باشد و همچنین دارای فرمت بسیار خوب باشد کار زیاد آسانی نیست، شما باید اپلیکیشنی را انتخاب کنید که از نوع وفرمت خوبی برخوردار باشد.

فرمت mp3 یکی از بدترین فرمت ها است زیرا با فشرده سازی زیادی که انجام می دهد موجب افت کیفیت و جزییات صدا را حذف می کند ، فرمت های مناسب : wav,aiff,m4a هستند این فرمت ها حجم بیشتری از mp3 دارند و صدایی با کیفیت بالا در اختیارتان قرار می دهد.

معرفی چند اپلیکیشن ضبط صدا

tape-a- talk  یکی از بهترین اپلیکیشن ها که برای اندروید عرضه شده است  است این اپلیکیشن می تواند صدا را در فرمت های wav,aiff,m4a ضبط کند. .

 Awesomevois Recorder اپلیکیشن خوب دیگر که برای سیستم عامل IOS  عرضه شده است و همچنین قابلیت این را دارد تا  صدا را در فرمت های wav,mp3,m4u ضبط کند.

به دنبال کیفیت صدای بیشتری هستید؟

اگر شما به دلایل مختلف به دنبال کیفیت صدای بهتری هستید  تا از دست صداهای مزاحم خلاص شوید می توانید به سراغ تلفن های هوشمندی بروید که دارای دو میکروفن هستند ، مانند آیفون، سامسونگ گلکسی نوت 4،هواوی اسند میت7 و ...

لارم است تا در مورد مزیتی که تلفن های هوشمندی که دارای 2 میکروفن هستند این نکته را اضافه کنم که میکروفن دوم مخصوص حذف نویز می باشد و کمک می کند صدای شفاف تر در اختیارتان قرار گیرد.

نکته بسیار جالی که سامسونگ گلکسی نوت 4 دارد این است که اجازه می دهد صدا را به صورت هشت جهت ضبط کنید این قابلیت برای ضبط جلسات کاری بسیار کار آمد است و امکان شنیدن صدای هر فرد را بصورت شفاف فراهم می کند.

 

امکان ارسال نظر برای این موضوع وجود ندارد